Husqvarna Łańcuch tnący pełne dłuto .325"-1.3/1.5/1.6 mm - 32515C72KR - Łańcuch tnący pełne dłuto 325", 1.5 mm - 72 ogniw
Obraz może się różnić w zależności od modelu
Łańcuch tnący: Husqvarna, dłuto .325", 1.5 mm, 72 ogniwa, 32515C72KR.
Obecnie brak na stanie
Wyślij e-mail, gdy produkt będzie ponownie dostępny
  • 1 Jednostka150,00PLN
Numer części
32515C72KR
EAN8719607227131
Jednostka
Opakowanie
Niski profil
Nie
Skok ogniw
0.325 cal
Grubość ogniw
1.5 mm
Ilość ogniw
72
Ogniwo bezpieczeństwa
Nie
Typ ostrza
Pełne dłuto
Typ opakowania
Pudełko
Pasuje do marki maszyn/pojazdów• Husqvarna
• Oleo-Mac
• Solo
• Makita
• Jonsered
• Dolmar
• Partner
• Zenoah
• Homelite
• NAC
• Alpina
• Echo
• Ryobi
• Shindaiwa
Pasuje do modeli maszyn/pojazdów• Husqvarna - 36
• 339XP
• 340
• 346XP
• 350
• 357XP
• 359
• 435E
• 440E
• 445
• 445E
• 450E
• 455 RANCHER
• 460 RANCHER
• 460
• 455E RANCHER
• 41
• 242XP
• 246
• 338XPT
• 351
• T435
• 444
• 240e
• 254XP
• Oleo-Mac - 938
• 940
• 950 Super
• 950A